Unterhalten Sie sich in Franzensbad.
Galerie Brömse
Kolonáda Solného a Lučního pramene
Kolonáda Solného a Lučního pramene
10:00 Městské muzeum Františkovy Lázně
Městské muzeum Františkovy Lázně
15:30 Hudební pavilon u Sadové kavárny
10:00 Národní třída
9:00 Ruská ulice
10:00 Muzejní úzkorozchodná dráha Kateřina, o.p.s.
14:00 U Františkova pramene
19:00 Spa Resort Pawlik Aquaforum - Café Pawlik
16:00 Kostel sv. Petra a Pavla
15:00 Lázeňský hotel Belvedere
19:00 Spa Resort Pawlik Aquaforum - Café Pawlik
19:30 Divadlo Boženy Němcové
20:00 Kostel Povýšení svatého Kříže
19:00 Spa Resort Pawlik Aquaforum - Café Pawlik
19:00 U Kohoutů na hřišti - sport bar
19:30 COWBOY BILLY´S SALOON
19:00 Císařské lázně / Kaiserbad
10:00 Národní třída
19:00 Spa Resort Pawlik Aquaforum - Café Pawlik
19:00 Musikpavillon am Franzensquelle
15:30 Hudební pavilon u Sadové kavárny
10:00 Národní třída
9:00 Ruská ulice
19:30 Císařské lázně
15:30 Musikpavillon am Franzensquelle
19.00 Spa Resort Pawlik Aquaforum - Café Pawlik
15:00 Lázeňský hotel Belvedere
19:30 Divadlo Boženy Němcové
20:30 U Františkova pramene
19:00 Spa Resort Pawlik Aquaforum - Café Pawlik
19:00 Divadlo Boženy Němcové
16:00 Kostel Povýšení svatého Kříže
19:30 COWBOY BILLY´S SALOON
10:00 Národní třída
19:00 Divadlo Boženy Němcové
19:00 Spa Resort Pawlik Aquaforum - Café Pawlik
10:00 Muzejní úzkorozchodná dráha Kateřina, o.p.s.
10:00 Národní třída
15:30 Hudební pavilon u Sadové kavárny
10:00 Národní třída
9:00 Ruská ulice
10:00 Divadlo Boženy Němcové
10:00 Muzejní úzkorozchodná dráha Kateřina, o.p.s.
19:30 Císařské lázně
19:00 Spa Resort Pawlik Aquaforum - Café Pawlik
16:00 Kostel sv. Petra a Pavla
15:00 Lázeňský hotel Belvedere
19:00 Spa Resort Pawlik Aquaforum - Café Pawlik
15:30 Musikpavillon am Franzensquelle
19:30 Divadlo Boženy Němcové Městské kulturní středisko
19:00 Spa Resort Pawlik Aquaforum - Café Pawlik
10:00 Národní třída
19:00 Spa Resort Pawlik Aquaforum - Café Pawlik
11:00 Náves Žírovice
15:30 Hudební pavilon u Sadové kavárny
10:00 Národní třída
9:00 Ruská ulice
15:30 Kirche der Hl. Olga
19:30 Císařské lázně
19:00 Spa Resort Pawlik Aquaforum - Café Pawlik
15:00 Lázeňský hotel Belvedere
19:00 Musikpavillon am Franzensquelle
19:30 Divadlo Boženy Němcové
15:00 Hotel Pawlik
20:30 U Františkova pramene
19:00 Spa Resort Pawlik Aquaforum - Café Pawlik
19:00 Divadlo Boženy Němcové
20:00 Kostel Povýšení svatého Kříže
10:00 Národní třída
19:00 Spa Resort Pawlik Aquaforum - Café Pawlik
19:00 Musikpavillon am Franzensquelle
10:00 Muzejní úzkorozchodná dráha Kateřina, o.p.s.
15:30 Hudební pavilon u Sadové kavárny
10:00 Národní třída
9:00 Ruská ulice
10:00 Muzejní úzkorozchodná dráha Kateřina, o.p.s.
19:30 Císařské lázně
19:00 Spa Resort Pawlik Aquaforum - Café Pawlik
16:00 Kostel sv. Petra a Pavla
15:00 Lázeňský hotel Belvedere
19:00 Spa Resort Pawlik Aquaforum - Café Pawlik
19:30 Divadlo Boženy Němcové
20:00 Kostel Povýšení svatého Kříže
19:00 Spa Resort Pawlik Aquaforum - Café Pawlik
10:00 Národní třída
15:00 Musikpavillon am Franzensquelle
15:30 Hudební pavilon u Sadové kavárny
10:00 Národní třída
9:00 Ruská ulice
14:00 U Františkova pramene
19:00 Spa Resort Pawlik Aquaforum - Café Pawlik
16:00 Kostel Povýšení svatého Kříže
19:30 Divadlo Boženy Němcové
19:00 Spa Resort Pawlik Aquaforum - Café Pawlik
19:00 Musikpavillon am Franzensquelle
10:00 Národní třída
19:00 Spa Resort Pawlik Aquaforum - Café Pawlik
19:00 Musikpavillon am Franzensquelle
10:00 Muzejní úzkorozchodná dráha Kateřina, o.p.s.
15:30 Hudební pavilon u Sadové kavárny
10:00 Národní třída
9:00 Ruská ulice
9:00 Ruská ulice
10:00 Muzejní úzkorozchodná dráha Kateřina, o.p.s.
19:30 Divadlo Boženy Němcové
10:00 Muzejní úzkorozchodná dráha Kateřina, o.p.s.
10:00 Muzejní úzkorozchodná dráha Kateřina, o.p.s.
15:30 Hudební pavilon u Sadové kavárny
9:00 Ruská ulice
10:00 Muzejní úzkorozchodná dráha Kateřina, o.p.s.
19:30 Divadlo Boženy Němcové
10:00 Muzejní úzkorozchodná dráha Kateřina, o.p.s.
15:30 Hudební pavilon u Sadové kavárny
9:00 Ruská ulice
10:00 Muzejní úzkorozchodná dráha Kateřina, o.p.s.
19:30 Divadlo Boženy Němcové
19:00 Hrnčířská dílna Nový Drahov
10:00 Muzejní úzkorozchodná dráha Kateřina, o.p.s.
15:30 Hudební pavilon u Sadové kavárny
9:00 Ruská ulice
10:00 Muzejní úzkorozchodná dráha Kateřina, o.p.s.
15:30 Kirche der Hl. Olga
19:30 Divadlo Boženy Němcové
19:00 Hrnčířská dílna Nový Drahov
10:00 Muzejní úzkorozchodná dráha Kateřina, o.p.s.
15:30 Hudební pavilon u Sadové kavárny
9:00 Ruská ulice
10:00 Muzejní úzkorozchodná dráha Kateřina, o.p.s.
19:30 Divadlo Boženy Němcové
19:30 Divadlo Boženy Němcové
19:00 Hrnčířská dílna Nový Drahov
10:00 Muzejní úzkorozchodná dráha Kateřina, o.p.s.
15:30 Hudební pavilon u Sadové kavárny
9:00 Ruská ulice
10:00 Muzejní úzkorozchodná dráha Kateřina, o.p.s.
10:00 Muzejní úzkorozchodná dráha Kateřina, o.p.s.
15:30 Hudební pavilon u Sadové kavárny
9:00 Ruská ulice
10:00 Muzejní úzkorozchodná dráha Kateřina, o.p.s.
10:00 Muzejní úzkorozchodná dráha Kateřina, o.p.s.
15:30 Hudební pavilon u Sadové kavárny
9:00 Ruská ulice
10:00 Muzejní úzkorozchodná dráha Kateřina, o.p.s.
10:00 Muzejní úzkorozchodná dráha Kateřina, o.p.s.
15:30 Hudební pavilon u Sadové kavárny
9:00 Ruská ulice
10:00 Muzejní úzkorozchodná dráha Kateřina, o.p.s.
15:30 Hudební pavilon u Sadové kavárny
9:00 Ruská ulice
15:30 Hudební pavilon u Sadové kavárny
9:00 Ruská ulice
19:00 Žírovice
10:00 Muzejní úzkorozchodná dráha Kateřina, o.p.s.
15:30 Hudební pavilon u Sadové kavárny
9:00 Ruská ulice
10:00 Muzejní úzkorozchodná dráha Kateřina, o.p.s.
15:30 Hudební pavilon u Sadové kavárny
9:00 Ruská ulice
10:00 Muzejní úzkorozchodná dráha Kateřina, o.p.s.
15:30 Hudební pavilon u Sadové kavárny
9:00 Ruská ulice
10:00 Muzejní úzkorozchodná dráha Kateřina, o.p.s.
9:00 Ruská ulice